Pożyczka sms

Aby otrzymać pożyczkę za pośrednictwem SMS należy:

Zarejestrować się przez internet.Czyli posiadać ID użytkownika oraz hasło.


Aktywować funkcę SMS w ustawieniach po zalogowaniu się do swojej strefy użytkownika.


Wypełnić wniosek o pożyczkę.


Wysłać wniosek za pośrednictwem SMS na numer tel. +48 722 026648.W treści wpisać słowo “PROSZE”, następnie ID użytkownika, kwota do wypłaty (w cyfrach) oraz termin pożyczki w dniach (w cyfrach). Wszystkie dane muszą być oddzielone spacją.


Np.: chcąc otrzymać pożyczkę 200 zł na okres 15 dni należy wysłać SMS o treści : PROSZE (spacja) ID UŻYTKOWNIKA (spacja) 200 (spacja) 15


Potwierdzić wniosek o pożyczkę. Po otrzymaniu od Państwa wniosku zostanie wysłany SMS-em kod potwierdzający wniosek. W przeciągu godziny po otrzymaniu kodu należy wysłać SMS na numer tel. +48 722 026648 o treści:


POTWIERDZAM (spacja) OTRZYMANY KOD POTWIERDZAJĄCY (spacja) Wyrazam zgode na weryfikacje moich danych w BIG Infomonitor S.A.


Wniosek o pożyczkę należy wysłać wyłącznie z numeru telefonu podanego podczas rejestracji w systemie www.eksprespozyczka.pl. W przeciwnym wypadku wniosek zostanie odrzucony. Koszt sms-a według taryfy operatora.

Pożyczka sms jako błyskawiczne rozwiązanie


Popularna ostatnio pożyczka sms, jest alternatywą kredytów z banku. Klienci, którzy potrzebują wielkie sumy pieniędzy mogą zwracać się do banku i wziąć długoterminowy kredyt. Natomiast rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują mini pożyczek na krótki okres czasu, jest kredyt sms. Pożyczka sms, czyli kredyt chwilówka jak wskazuje nazwa pobierany jest przez wiadomość sms, w bardzo krótkim czasie. Od momentu złożenia wniosku do otrzymania pieniędzy mija około godziny.


Pożyczka sms może być udzielona klientom – obywatelom Polski, którzy mieszczą się w przedziale wiekowym 21- 60 lat.  Nieraz jest to pożyczka bez zaświadczeń, pożyczka od ręki lub kredyt sms bez bik, czyli warunki przyznawania pożyczki są znacznie uproszczone. Po pierwsze klient nie musi spędzać wiele czasu na zbieranie wymaganych dokumentów, a także czekać w kolejce w banku. Po drugie kredyt sms jest dostępny 24 godziny na dobę, co jest szczególnie wygodne w sytuacjach, gdy pilnie potrzebujemy niewielkiej sumy pieniędzy na pokrycie nieoczekiwanych kosztów.


Dla otrzymania pożyczki należy zarejestrować się na stronie internetowej firmy udzielającej kredyt sms, złożyć wniosek i czekać na odpowiedź. W ciągu godziny  pracownik firmy kontaktuje się z klientem w celu uzgodnienie powstałych pytań, po czym niezbędna suma pieniędzy będzie na koncie pożyczkobiorcy.  Błyskawicznie otrzymać pieniądze można korzystając z usługi pożyczka przez internet lub pożyczka sms, ale zawsze należy pamiętać, że pieniądze muszą być zwrócone w terminie określonym w umowie. Okres na jaki zazwyczaj jest udziela pożyczka przez sms nie przekracza 30 dni, istnieje jednak możliwość przedłużenia okresu spłaty, za określoną na stronie internetowej pożyczkodawcy, opłatę.


Dowolna pożyczka powinna być przemyślaną decyzją. Kredyt sms nie będzie sprawiał kłopotów jeżeli przed pobraniem pieniędzy z firmy kredytowej, klient zapozna się ze wszystkimi warunkami umowy i rozważy wszystkie kwestie dotyczące spłaty.

Ile chcesz pożyczyć?
Pierwszy raz możesz pożyczyć do 700 zł
Na jaki okres?
Otrzymać pieniądzeChwila moment i zl już będą na Twoim koncie
Do
należy zwrócić
Kwota pożyczki
+ Opłata
Kwota do spłaty
RRSO %