Pożyczka sms

Aby otrzymać pożyczkę za pośrednictwem SMS należy:

Zarejestrować się przez internet.Czyli posiadać ID użytkownika oraz hasło.


Aktywować funkcę SMS w ustawieniach po zalogowaniu się do swojej strefy użytkownika.


Wypełnić wniosek o pożyczkę.


Wysłać wniosek za pośrednictwem SMS na numer tel. +48 722 026648.W treści wpisać słowo “PROSZE”, następnie ID użytkownika, kwota do wypłaty (w cyfrach) oraz termin pożyczki w dniach (w cyfrach). Wszystkie dane muszą być oddzielone spacją.


Np.: chcąc otrzymać pożyczkę 400 zł na okres 15 dni należy wysłać SMS o treści : PROSZE (spacja) ID UŻYTKOWNIKA (spacja) 400 (spacja) 15


Potwierdzić wniosek o pożyczkę. Po otrzymaniu od Państwa wniosku zostanie wysłany SMS-em kod potwierdzający wniosek. W przeciągu godziny po otrzymaniu kodu należy wysłać SMS na numer tel. +48 722 026648 o treści:


POTWIERDZAM (spacja) OTRZYMANY KOD POTWIERDZAJĄCY (spacja) Wyrażam zgodę na weryfikację moich danych w KRD Biuro Informacji Gospodarczej S.A.


Wniosek o pożyczkę należy wysłać wyłącznie z numeru telefonu podanego podczas rejestracji w systemie www.eksprespozyczka.pl. W przeciwnym wypadku wniosek zostanie odrzucony. Koszt sms-a według taryfy operatora.


Pożyczka sms może być udzielona klientom – obywatelom Polski, którzy mieszczą się w przedziale wiekowym 21- 65 lat.

 

Dla otrzymania pożyczki należy zarejestrować się na stronie internetowej firmy udzielającej kredyt sms, złożyć wniosek i czekać na odpowiedź. Pracownik firmy skontaktuje się z klientem w celu potwierdzenia danych i odpowiedzi na powstałe pytania.  Błyskawicznie otrzymać pieniądze można korzystając z usługi pożyczka przez internet lub pożyczka sms, ale zawsze należy pamiętać, że pieniądze muszą być zwrócone w terminie określonym w umowie.


Dowolna pożyczka powinna być przemyślaną decyzją. Kredyt sms nie będzie sprawiał kłopotów jeżeli przed pobraniem pieniędzy z firmy kredytowej, klient zapozna się ze wszystkimi warunkami umowy i rozważy wszystkie kwestie dotyczące spłaty.

Ile chcesz pożyczyć?
Pierwszy raz możesz pożyczyć do 700 zł
Na jaki okres?
Otrzymać pieniądzeChwila moment i zl już będą na Twoim koncie
Do
należy zwrócić
Kwota pożyczki
+ Opłata
Kwota do spłaty
RRSO %